Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elizabeth Haich

Příspěvky

Satan neboli Zákon hmoty

4. 6. 2007

ObrazekExistuje jen jeden živý tvor, který může vědomě oba zákony ztělesnit: člověk. Tvoří spojovací článek mezi duchovním a materiálním světem. Je schopen žít současně podle zákona obou světů. Jeho myšlenky, jeho slova, jeho činy mohou vyzařovat nesobeckost, univerzální lásku, mohou být dáváním. Jeho tělo však patří hmotnému světu a uskutečňuje hmotné zákony. Každý zákon, pokud je na svém vlastním místě a ve správném čase, je božský, je-li to obráceně, je satanický.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elizabeth Haich | Komentářů: 0

Čtyři tváře boží

3. 6. 2007

ObrazekCo znamenají čtyři tváře boží? Velice pomůže, pozná-li je člověk v sobě. Celé stvoření je vybudováno na Jeho čtyřech tvářích. Život ve viditelném světě, počínaje ústředními slunci světových systémů až k jednobuněčnému tvoru, není ničím jiným než kroužením, rotací kolem těchto čtyř tváří a v těchto čtyřech tvářích božích.

 

Světová období

2. 6. 2007

ObrazekZemě a její obyvatelé si ještě nejsou vědomi sil, které Země dostává z kosmu, proto je nemohou ani ovládat a libovolně přeměňovat. Země přijímá záření z kosmu, koupá se a plave neustále v těchto vlnách energie. Všechno, co se děje na Zemi, je bezprostřední reakce a ozvěna těchto vibrací. Slunce zvyšuje, mocně zesiluje vibrace onoho souhvězdí, ve kterém právě stojí, a s ním společně ozařuje Zemi. S tím souvisí vznik čtyř ročních období.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elizabeth Haich | Komentářů: 0

Z pera Selvarajana Yesudiana

1. 6. 2007

 

 

Psáno v Zurichu v dubnu 1962.

 

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elizabeth Haich | Komentářů: 0

úryvek z knihy

31. 5. 2007

chakrum-3b-solar-plexus-manipura.jpgZe solárního plexu každého člověka prýští neviditelná síla, která může vyrůst v obrovskou sílu, jestliže si člověk něco přeje z celého srdce, může přemoci i přitažlivost země.

 

ukázka textu na stranách 84-86:

31. 5. 2007

  astr18.jpgVýňatek z knihy