Jdi na obsah Jdi na menu
 


kapitola 23

Poprvé prožila autorka tento tajemný, krásný oka­mžik v dětství a už tehdy pochopila, že ji potkalo cosi mimořádného, co ovlivní její další život. Jako dítěti se jí nedostávalo lásky a pocitu bezpečí ani v rodinném prostředí, ani ve škole, a snad právě proto tak silně toužila po vlastní harmonické rodině. Po rozvodu zůstala sama se čtyřmi dětmi, ale nakonec se jí podařilo nalézt nového partnera, který jí pomohl uskutečnit její sen o šťastné rodině. Za něko­lik let - po obtížné operaci - prožila Betty J. Eadieová klinickou smrt podruhé. I tentokrát šlo o podivu­hodnou zkušenost, která jí přinesla pochopení smyslu života a jistotu o Boží lásce. Právě tento dru­hý prožitek natrvalo pozměnil a obohatil její myšle­ní a osobnost, a v důsledku toho i její osud.

 

Ve své knize V náruči světla se čtenáři dělí o po­znání, že pouze láska, porozumění, laskavost, péče o druhé a pokora dávají našemu pozemskému živo­tu smysl. Žijeme proto, abychom milovali, rozdávali radost, chápali druhé a nesoudili je.

 

 

 

Poznámka zpracovatele na internet:

 

Když nějaký nakladatel knihy dává copyright na knihu, kde spoluautory jsou Bůh a Vesmírné bytosti světla, znamená to pro každého pozemšťana, že TEXT TÉTO KNIHY MÁ ŠÍŘIT BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ. Nejedná se o šíření stejné originální (původní) knihy. Tedy, Bůh a bytosti světla coby rozhodující spoluautoři si PŘEJÍ, aby tyto texty byly šířeny bez jakéhokoliv omezení!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář