Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé Slunce, nebo žádné Slunce?

 

annunaki.jpg
TO zní značně jako sci-fi, ale po zkušenostech, pocitech a prožitcích z posledních let a měsíců už je myslím možné naprosto vše.

Je také možné, že se elitám podařilo ve spolupráci s některou z vesmírných civilizací Slunce od Země skutečně odstínit vrstvou uričtého materiálu, mimo jiné chemtrails. Fotografie svědčí o tom, že se Světlo začíná lomit na druhou stranu (viz duha naopak).

Co to pro člověka znamená žít bez Slunce? Postupné umírání a smrt. Tři roky? Pět? Geometrickou řadou stoupající deprese svědčí o tom, že lidem dochází šťáva. Uvědomí si to, nebo jim nikdy není souzeno poznat příčinu jejich vyhynutí?

Jak rozumět posledním grafům, kde je Kp index geomagnetického pole buď nulový, nebo po řadu hodin zarovnaně stejný?

Článek Slunce si hraje s pozemskou atmosférou vyšel před několika dny i na serveru OSEL...

A mezitím vybouchla další ropná plošina v Mexickém zálivu a v Rusku se rozhořela nová vlna požárů.

www.okoun.cz

 

21.2.2008 Zvláštní! Naše Slunce vždy kolem půlnoci "zastavuje"... nevydává paprsky X - dochází k časovému skoku? OSUD.cz

19.3.2009 Vítej, jaro! (manipulace s počasím a Sluncem pokračují) (OSUD.cz)

3.4.2009 NASA a poslední pozorování potvrzují naše závěry o "vypnutém Slunci", jeho minimum klesá stále níže, Slunce zhasíná (OSUD.cz)

1.10.2009 Slunce je letos nejklidnější za posledních 50 let (Týden.cz)

Přinesli jsme poté i několik reportáží o podivuhodných objetech na Slunci, které jako by tam něco kutily. V každém případě vždy po jejich "zásahu" prudce opadla aktivita.

20.8.2010 Velké lodě u Slunce znovu potlačily aktivitu Slunce OSUD.cz

Je možné, že servisní četa Anunaků Slunce právě vyměňuje a skutečně nadejde doba Šestého Slunce, jak předvídali Toltéci, Mayové i jiné starší civilizace našich předků (no skoro se stydím tyto moudré dávné civilizace spojovat s tou naší). Je možné, že by obrázky, které nám občas posíláte, ukazovaly fázi výměny Slunce, kdy nějakou dobu pracují obě současně?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář